Beste IPL-ontharingsapparaten 2026: de inkoopgids van een fabriek (geteste specificaties, geen marketing)
De beste IPL-ontharingsapparaten van 2026, gerangschikt — plus de checklist van de fabriek voor het lezen van specificaties (energiedichtheid, flitslevensduur, huidtintsensor) en de berekening van de kosten per flits vanaf de testbank.
Citeerbare samenvatting
Waar gaat dit artikel over?
De Silk Expert Pro 5 van Braun is de algemene keuze voor 2026, met ongeveer 5–6 J/cm², 400.000 flitsen en automatische huidtintdetectie, met de Philips Lumea 9900 dicht daarachter op sensorbegeleiding. Zes apparaten worden gerangschikt op gemeten specificaties in plaats van marketing: energiedichtheid, flitslevensduur, huidtintsensor en optisch filter. Eén regel, de RoseSkinCo Lumi, gebruikt specs uit FDA 510(k) K222537.
De beste IPL-ontharingsapparaten van 2026 zijn de Braun Silk Expert Pro 5, de Philips Lumea 9900, de Silk’n Infinity, de SmoothSkin Pure Fit, de Nood The Flasher 2.0 en de RoseSkinCo Lumi. Braun wint op energie en snelheid, Philips op huidtintsensoren en Silk’n op waar voor uw geld. Maar de lijst is slechts de helft van het verhaal — de andere helft is hoe u het specificatieblad leest zodat u nooit meer op marketing afgaat. Volledige specificaties, aantal sessies en de kostenberekening van de fabriek vindt u hieronder.
Wij zijn Shenzhen iShine Technology Co., Ltd — de fabrikant die IPL-apparaten bouwt voor merken over de hele wereld: lampen, filters, eindproducten en de FDA 510(k)-goedkeuringen die erachter zitten. Deze gids verschilt om drie redenen van ranglijsten in tijdschriften: wij leggen uit wat elke specificatie werkelijk betekent, wij vergelijken met gegevens van ons eigen door de FDA goedgekeurde platform in plaats van te gissen, en wij maken de kostenberekening over vijf jaar vanaf de testbank van de fabriek.
De beste IPL-ontharingsapparaten in één oogopslag
- Braun Silk Expert Pro 5 — Beste algemeen: sterke energie, snelle sessies
- Philips Lumea 9900 Series — Beste huidtintsensoren en app-begeleiding
- Silk’n Infinity — Beste waar voor uw geld voor beginners
- SmoothSkin Pure Fit — Beste voor snelheid en flexibiliteit IPL versus laser
- Nood The Flasher 2.0 — Beste budgetkeuze
- RoseSkinCo Lumi — Beste voor eenvoudig thuisgebruik zonder app en zonder poespas
| Product | Beste voor | Energie | Flitslevensduur | Huidtypen | Geschatte prijs |
|---|---|---|---|---|---|
| Braun Silk Expert Pro 5 | Algemeen / snelheid | ~5–6 J/cm² | 400k flitsen | I–V (sensor) | $300–400 |
| Philips Lumea 9900 | Sensoren + app | ~5 J/cm² | 250k+ flitsen | I–V (sensor) | $400–500 |
| Silk’n Infinity | Waar voor uw geld | ~4–5 J/cm² | onbeperkt (galvanisch) | I–IV | $250–350 |
| SmoothSkin Pure Fit | Snelheid | ~3 J/cm² | onbeperkt (automatisch) | I–V | $280–380 |
| Nood The Flasher 2.0 | Budget | ~4 J/cm² | 150k flitsen | I–IV | $150–250 |
| RoseSkinCo Lumi | Eenvoudig thuisgebruik | 1.5–5 J/cm² | 999,999 flitsen | I–IV (V op het laagste niveau) | $250–350 |
De rij RoseSkinCo Lumi gebruikt specificaties uit de FDA 510(k)-goedkeuring die wij voor dat platform in handen hebben (K222537, Shenzhen Ishine Technology Company Limited — doorzoekbaar in de FDA 510(k)-database en in de K222537-samenvatting). De andere rijen gebruiken de gepubliceerde specificaties van elk merk. De huidtypebereiken worden geciteerd zoals gepubliceerd door elk merk. Onze eigen geschiktheidsbasis, op elk platform dat wij produceren, inclusief de RoseSkinCo Lumi, is Fitzpatrick I–IV bij standaardinstellingen, met type V alleen op het laagste energieniveau en na een patchtest; type VI is niet geschikt.
#1 Braun Silk Expert Pro 5 — Beste algemeen
De Silk Expert Pro 5 van Braun levert de sterkste combinatie van energie en sessiesnelheid in de thuiscategorie. De SkinPro 2.0-sensor van de Pro 5 leest de huidtint continu en past de energie automatisch aan — dezelfde architectuur met veiligheid voorop die wij ook voor onze eigen apparaten zouden specificeren.
- Energie: ~5–6 J/cm² in 3 vermogensstanden
- Flitslevensduur: 400,000 flitsen (jarenlang gebruik voor het hele lichaam)
- Huidtypen: I–V met sensorvergrendeling
- Beste voor: gebruikers die het hele lichaam willen behandelen en snelle sessies met bewezen resultaten waarderen
Voordelen: hoge energie voor de prijs; snelle glijmodus; bewezen merk. Nadelen: iets omvangrijker handstuk; app niet nodig, maar wel verwacht bij deze prijs.
#2 Philips Lumea 9900 Series — Beste huidtintsensoren
Philips heeft zijn technische budget in sensoren en begeleiding gestoken. De SenseIQ van de 9900 leest de huidtint continu, past de energie aan en houdt via de app sessies per lichaamsdeel bij — echt nuttig om op schema te blijven.
- Energie: ~5 J/cm²
- Flitslevensduur: 250k+ flitsen
- Huidtypen: I–V
- Beste voor: gebruikers die sensorprecisie en sessie-tracking via de app willen
Voordelen: toonaangevende sensortechnologie; app-tracking houdt u consistent. Nadelen: premium prijs; app vereist voor sommige functies.
#3 Silk’n Infinity — Beste waar voor uw geld
Silk’n gebruikt een galvanisch-optische hybride (eHPL) die energie in het haarzakje geleidt, waardoor het merk ‘onbeperkte flitsen’ en een lagere prijs kan claimen. Voor beginners die niet zeker weten of IPL iets voor hen is, is dit het instappunt met het laagste risico.
- Energie: ~4–5 J/cm²
- Flitslevensduur: onbeperkt (galvanische ondersteuning)
- Huidtypen: I–IV
- Beste voor: eerste IPL-kopers met een beperkt budget
Voordelen: lage prijs, geen zorgen over het aantal flitsen, lichtgewicht. Nadelen: lagere energie; langzamer resultaat bij grof haar.
#4 SmoothSkin Pure Fit — Beste voor snelheid
De Pure Fit van SmoothSkin flitst continu terwijl u glijdt — geen knop per flits indrukken. Sessies voor de benen kunnen in ongeveer 10 minuten klaar zijn, een echte winst op gebruiksgemak.
- Energie: ~3 J/cm²
- Flitslevensduur: onbeperkt (automatische modus)
- Huidtypen: I–V
- Beste voor: gebruikers die snelheid belangrijk vinden
Voordelen: snelste sessies; automatische modus is moeiteloos. Nadelen: lagere energie per flits; zwakker bij grof haar.
#5 Nood The Flasher 2.0 — Beste budgetkeuze
Nood onderbiedt iedereen en houdt toch de essentie: een huidtintsensor, 150k flitsen en eenvoudige bediening met twee knoppen. Het is de beste optie om ‘IPL uit te proberen zonder $400 neer te leggen’.
- Energie: ~4 J/cm²
- Flitslevensduur: 150k flitsen
- Huidtypen: I–IV
- Beste voor: kopers met een beperkt budget
Voordelen: zeer betaalbaar; eenvoudig in gebruik. Nadelen: lagere flitslevensduur; langzamere sessies voor het hele lichaam.
#6 RoseSkinCo Lumi — Beste voor eenvoudig thuisgebruik
De RoseSkinCo Lumi is de optie zonder app en zonder poespas: 1.5–5 J/cm² over vijf niveaus, 999,999 flitsen, huidtintsensor, glijmodus. Het is gebouwd op het door de FDA goedgekeurde platform dat wij produceren (K222537) — dezelfde architectuur waarop veel private-label IPL-merken hun merk lanceren. Solide specificaties, geen fratsen, een redelijke prijs.
- Energie: 1.5–5 J/cm² (5 niveaus)
- Flitslevensduur: 999,999 flitsen
- Huidtypen: I–IV bij standaardinstellingen (type V alleen op het laagste energieniveau, na een patchtest); huidtintsensor
- Beste voor: gebruikers die een capabel, eenvoudig apparaat willen zonder afhankelijkheid van een app
Voordelen: sterke specificaties voor de prijs; eenvoudige bediening; flitslevensduur voor een volledige kuur plus jaren. Nadelen: minder slimme functies dan Braun/Philips.
Hoe kiest u een IPL-apparaat voor thuis: de specificaties die er echt toe doen
De meeste inkoopgidsen rangschikken apparaten; slechts weinig leggen uit waarop u moet letten, zodat u elk apparaat zelf kunt beoordelen — ook apparaten die niet op deze lijst staan. Hier is de handleiding van de fabriek voor het lezen van specificaties, met de cijfers die wij in onze eigen tests hanteren.
1. Energiedichtheid (J/cm²): het getal dat bepaalt of het werkt
Energiedichtheid is de hoeveelheid lichtenergie die elke flits per vierkante centimeter huid afgeeft. Het is het belangrijkste werkzaamheidsgetal op het specificatieblad.
- Onder ~3 J/cm²: het licht verwarmt het haar, maar bereikt mogelijk niet de kritische drempel van het haarzakje. De resultaten zijn traag of onzichtbaar, vooral bij grof haar.
- Het effectieve bereik voor thuis (~3–6 J/cm²): genoeg om haarzakjes uit te schakelen en tegelijk binnen de veiligheidsgrenzen van de huid te blijven.
- Boven ~6 J/cm² in een apparaat voor thuis: het risico op brandwonden en pigmentverandering stijgt snel — daarom moet energie altijd worden gecombineerd met een huidtintsensor.
Zo controleert u het: het specificatieblad moet J/cm² expliciet vermelden. Als een merk alleen ‘totale joules’ of ‘vermogen’ noemt zonder energiedichtheid, is dat een alarmsignaal — meestal betekent het dat het werkelijke getal weinig voorstelt. Ons door de FDA goedgekeurde platform levert 1.5–5 J/cm² over vijf instelbare niveaus — een typisch veilig en effectief bereik voor thuisgebruik.
2. Flitslevensduur: wat ‘999,999 flitsen’ u werkelijk oplevert
Flitslevensduur is het nominale aantal flitsen van de lamp voordat de output achteruitgaat. Het is geen marketinggetal dat u kunt negeren — het bepaalt of het apparaat uw volledige behandelkuur uithoudt.
- Een volledige kuur vraagt ~10k–15k flitsen (6–12 sessies × ruwweg 100–200 flitsen per sessie per lichaamsdeel).
- Een jaar onderhoud voegt nog een paar duizend flitsen toe.
- Een lamp die geschikt is voor 100k+ flitsen dekt dus ruim een kuur plus jaren bijwerken; 150k–400k is het gangbare bereik; 999,999 (wat wij op onze platforms specificeren) neemt de beperking voor thuisgebruik feitelijk weg.
Zo controleert u het: zoek het nominale aantal flitsen op in de handleiding of op het specificatieblad. Wees wantrouwig bij claims over ‘onbeperkte flitsen’ — apparaten met galvanische ondersteuning (zoals Silk’n) kunnen de levensduur van de lamp op legitieme wijze verlengen, maar elke xenonlamp gaat uiteindelijk achteruit. Het eerlijke getal staat op het gegevensblad.
3. Huidtintsensor: ononderhandelbaar voor de veiligheid
Een huidtintsensor leest vóór elke flits de melanine in de huid en verlaagt de energie of weigert te flitsen bij ongeschikte tinten. Zonder sensor geeft een apparaat dezelfde energie af op een Fitzpatrick V-huid als op huidtype II — en zo ontstaan brandwonden en hyperpigmentatie.
Zo controleert u het: zoek naar detectie met twee golflengten (rood + infrarood). Sensoren met één golflengte kunnen worden misleid door ontstekingen of zelfbruiner. Ons platform gebruikt een huidtintsensor die geschikt is voor Fitzpatrick I–IV, waarbij type V op het laagste energieniveau blijft en type VI is vergrendeld, en apparaten zonder sensor doorstaan onze interne veiligheidsbeoordeling niet. Door de FDA goedgekeurde IPL-apparaten voor thuis behandelen huidtintdetectie doorgaans als een veiligheidsvereiste — en mocht u vergelijken: de apparaten op deze lijst met een sensor gebruiken allemaal hetzelfde principe van twee golflengten (hoe huidtintdetectie werkt).
4. Optisch filter en golflengte: welk licht uw huid werkelijk bereikt
Het filter maakt van het ruwe lamplicht een veilige bundel. Alles onder ~530nm (UV, ultraviolet) moet worden afgekapt; het effectieve venster beslaat doorgaans ~560–1200nm. Een breder opgegeven bereik is niet automatisch beter — wat telt, is dat UV wordt geblokkeerd en dat golflengten die melanine absorberen het haarzakje bereiken.
Zo controleert u het: de specificatie moet het golflengtebereik vermelden (bijv. 510–1100nm, 550–1200nm). Als een apparaat dit niet publiceert, beschouw dan het hele gegevensblad als onvolledig.
5. Contactdetectie en koeling: comfort en bescherming tegen strooilicht
- Contactveiligheidsschakelaar: het apparaat flitst alleen wanneer het venster tegen de huid wordt gedrukt — zo blijft strooilicht uit de ogen.
- IJs-/contactkoeling: verlaagt de oppervlaktetemperatuur — een echte comfortverbetering en een lager risico op brandwonden op gevoelige plekken.
Zo controleert u het: contactdetectie moet worden vermeld; ontbreekt die, gebruik het apparaat dan niet in de buurt van het gezicht. Koeling is een pluspunt, geen vervanging voor de juiste energie.
Ons referentiepunt: elk apparaat dat wij bij Shenzhen iShine Technology Co., Ltd bouwen, wordt geleverd met een huidtintsensor, UV-afkapfilter en contactveiligheidsschakelaar, en wordt op de productielijn getest voordat het de fabriek verlaat. Dat is het uitgangspunt dat wij u aanraden van elk merk te eisen.
Wat is IPL en hoe werkt het?
IPL-ontharing (intense pulsed light, oftewel intens gepulseerd licht) geeft brede lichtflitsen af — doorgaans 510–1200 nm — die worden geabsorbeerd door melanine in het haar. Het licht wordt omgezet in warmte, die het haarzakje beschadigt en in een rustfase brengt. Bij herhaalde sessies worden meer haarzakjes in de actieve groeifase geraakt, wat leidt tot haarreductie op lange termijn.
De wetenschap gaat dieper: golflengtekeuze, energiedichtheid en pulsbreedte bepalen allemaal of de warmte de kritische drempel van het haarzakje bereikt zonder de huid te verbranden. Daarom telt ‘hoeveel J/cm²’ zwaarder dan de marketing van een merk. Voor de volledige technische uitleg, zie onze gids over de wetenschap van IPL.
Werkt IPL thuis echt? Wat het bewijs zegt
Ja — binnen de grenzen van de technologie. Klinische studies naar intense pulsed light melden consistent 60–80% gemiddelde haarreductie na 6–12 maanden. De FDA keurt IPL-apparaten voor thuis goed als klasse II-apparaten, met de claim ‘permanente haarreductie’ — reductie op lange termijn, geen verwijdering.
Iets wat bijna geen enkele review uitlegt: tijdens week 3–4 kan het haar er slechter uitzien voordat het beter wordt. Behandelde haren vallen uit en haarzakjes die opnieuw in de groeifase komen, groeien erdoorheen — een schijnbare hergroeipiek waardoor mensen stoppen vlak voordat de resultaten verschijnen. Volgt u een protocol van 12 weken, verwacht dan de dip en ga gewoon door. Het klinische bewijs is samengevat in ons artikel over veiligheidsgegevens.
Is IPL thuis veilig?
IPL thuis is veilig wanneer het apparaat wordt gebruikt op een geschikte huid en volgens de instructies. De veiligheidsopbouw in een modern apparaat — dezelfde architectuur die dermatologen beschrijven in hun voorlichting aan patiënten over ontharing op basis van licht (AAD, de American Academy of Dermatology):
- Huidtintsensor — leest de huid en sluit ongeschikte tinten uit
- Huidcontactschakelaar — flitst alleen tegen de huid
- Optisch UV-afkapfilter — blokkeert schadelijke golflengten
- Energiebegrenzing — begrenst J/cm² voor een donkerdere huid
Contra-indicaties zijn onder meer een Fitzpatrick VI-huid, lichtgevoeligheid, actieve huidaandoeningen in het behandelgebied en zwangerschap (uit voorzorg). Bijwerkingen zijn doorgaans mild: tijdelijke roodheid en warmte. Zie onze gids over bijwerkingen en wie IPL niet mag gebruiken voor meer details.
Wie kan IPL gebruiken: huidtint (Fitzpatrick) en haarkleur
| Fitzpatrick-type | Huidtint | IPL geschikt? | Opmerkingen |
|---|---|---|---|
| I | Zeer bleek | Ja | Laagste energieniveau |
| II | Licht | Ja | Standaardinstellingen |
| III | Licht tot medium | Ja | Standaardinstellingen |
| IV | Olijf/lichtbruin | Ja (met sensor) | Energie aangepast door de sensor |
| V | Bruin | Ja (verlaagde energie) | Door een expert opgesteld protocol; eerst een patchtest |
| VI | Donkerbruin/zwart | Nee | Hoog risico op brandwonden; niet aanbevolen |
Haarkleur is net zo belangrijk als de huidtint: IPL heeft melaninecontrast nodig. Zwart en donkerbruin haar reageren het best. Rood, blond, grijs en wit haar bevatten te weinig melanine om IPL te laten werken — een feit dat geen enkel apparaat kan veranderen, omdat de technologie op melanine is gebaseerd.
Hoeveel IPL-sessies zijn er nodig om resultaat te zien?
| Gebied | Sessies | Interval |
|---|---|---|
| Onderbenen | 8–12 | Wekelijks |
| Oksels | 6–8 | Wekelijks |
| Bikinilijn | 6–8 | Wekelijks |
| Gezicht (bovenlip, kin) | 6–8 | Tweewekelijks |
Week-voor-week-plan: week 0 voorbereiding (scheren, niet harsen) → weken 1–4 eenmaal per week → weken 5–12 om de twee weken → daarna maandelijks onderhoud vanaf maand 3. Verwacht de schijnbare hergroeipiek in weken 3–4 — dat is normaal. Details vindt u in onze gids voor het veilige IPL-protocol voor thuis.
Hoe vaak moet u IPL gebruiken?
| Fase | Frequentie |
|---|---|
| Initiële kuur (weken 1–12) | Eenmaal per week (sommige gebieden tweewekelijks) |
| Na zichtbare reductie | Om de 2 weken |
| Onderhoud | Maandelijks, of zodra hergroei zichtbaar wordt |
Overmatig gebruik van IPL is niet gevaarlijk — het apparaat begrenst de energie — maar het verspilt flitslevensduur. De visie van de fabriek: uw lamp is ontworpen voor een vast aantal flitsen; gebruik ze volgens schema, niet dwangmatig.
De kostenberekening van de fabriek: wat kost IPL echt per gebruik?
De meeste kostenvergelijkingen citeren de adviesprijzen en houden daarbij op. Hier is het getal dat wij vanaf de testbank van de fabriek kunnen berekenen — de kosten per flits; dat is wat de nominale flitslevensduur van een apparaat u werkelijk oplevert.
De formule
Voor elk apparaat geldt: kosten per flits = apparaatprijs ÷ nominale flitslevensduur. Vervolgens: kosten per sessie voor het hele lichaam = flitsen per sessie × kosten per flits.
Uitgaande van ons eigen door de FDA goedgekeurde platform (K222537, nominaal 999,999 flitsen) tegen een typische adviesprijs van $299:
- Kosten per flits: $299 ÷ 999,999 ≈ $0.0003
- Flitsen per sessie voor het hele lichaam: ruwweg 300–400 (benen, oksels, bikinilijn, gezicht)
- Kosten per sessie voor het hele lichaam: ≈ $0.10–0.12
Vergelijk dat nu, per behandeling, met de alternatieven:
| Methode | Eenmalige kosten | Kosten per sessie | Totaal over 5 jaar |
|---|---|---|---|
| IPL thuis (platform met 999,999 flitsen) | $299 | ~$0.10 (zelf toegepast) | ~$299 + elektriciteit |
| Salonlaser (één gebied) | — | $200–500/sessie × 6–10 | $1,200–5,000 |
| Harsen | — | $30–80/maand | $1,800–4,800 |
| Scheren | — | $20–50/maand (mesjes/crème) | $1,200–3,000 |
De eerlijke kanttekeningen: uw werkelijke kosten per sessie hangen af van de gebieden die u behandelt en van uw sessiegewoonten. Bovendien veronderstelt de nominale flitslevensduur van een apparaat dat u geen flitsen verspilt aan de lucht — precies daarom doet contactdetectie ertoe. Maar het gaat om de orde van grootte: een apparaat van $299 met een nominale levensduur van 999,999 flitsen levert jarenlang behandelingen voor het hele lichaam tegen ruwweg een tiende van een dollar per sessie, terwijl salonlasersessies $200–500 per stuk kosten. Zelfs de premiumapparaten op deze lijst verdienen zich binnen een paar maanden terug als u ze daadwerkelijk gebruikt.
IPL voor en na: voorbereiding en nazorg
Voor: Scheer het gebied 12–24 uur van tevoren (scheren laat het haarzakje intact voor de lichtinval; harsen verwijdert het). Reinig en droog de huid. Vermijd blootstelling aan de zon en zelfbruiner 1–2 weken voor de behandeling.
Na: Verwacht tijdelijke roodheid en warmte — dat is normaal. Breng een milde, geurvrije lotion aan. Vermijd zon, hete douches en agressieve exfolianten gedurende 24–48 uur. Stop het gebruik als er brandwonden of blaren ontstaan en raadpleeg een dermatoloog.
Hoe u uw eigen IPL-apparaat laat produceren (OEM / private label)
Hier is iets dat geen enkele recensie in een tijdschrift u zal vertellen: veel ‘merken’ in de IPL-sector zijn gebouwd op OEM/ODM-toeleveringsketens. Een merk ontwerpt een product, stelt de specificatie vast, en een fabrikant zoals wij bouwt het — lampen, filters, assemblage, certificering, verpakking. Zo lanceert een nieuw merk zonder zelf een fabriek te bezitten.
Het proces: bepaal uw specificatie (energie, flitslevensduur, functies) → kies een fabrikant → ontwikkel gereedschappen en monsters → certificeer (FDA 510(k) klasse II, EU MDR) → massaproductie → kwaliteitscontrole bij elke stap. Bekijk de IPL-ontharingsapparaten die wij vandaag voor merken bouwen en loop het platformaanbod door voordat u uw eigen specificatie opstelt.
Als u deze route verkent: onze private label-service dekt het volledige traject, en onze gids OEM versus ODM legt de twee modellen uit. U kunt ook de onaangename waarheid over IPL-fabrikanten lezen voordat u iets tekent.
Eindoordeel
Het beste IPL-ontharingsapparaat van 2026 hangt af van uw prioriteiten: Braun Silk Expert Pro 5 voor algehele prestaties, Philips Lumea 9900 voor sensorprecisie, Silk’n Infinity voor waar voor uw geld. Wat u ook kiest, koop op specificaties — energiedichtheid, flitslevensduur, huidtintdetectie, optisch filter — niet op marketing. De checklist in deze gids werkt op elk apparaat, ook op het volgende apparaat dat een merk lanceert.
Bijgewerkt in augustus 2026 door het kwaliteitsteam van Shenzhen iShine Technology Co., Ltd. Wij testen apparaten elk kwartaal en herzien deze lijst naarmate producten veranderen. FDA 510(k) K222537-gegevens worden geciteerd waar naar ons eigen platform wordt verwezen; cijfers van concurrenten zijn gebaseerd op gepubliceerde specificaties.
Veelgestelde vragen
V1: Kan ik IPL op mijn gezicht gebruiken?
Ja, onder de jukbeenderen en boven de wenkbrauwen, met de laagste effectieve energie. Vermijd het ooggebied volledig.
V2: Doet IPL pijn?
De meeste mensen omschrijven het als een warme knip van een elastiekje. Apparaten met ijs- of contactkoeling voelen merkbaar comfortabeler aan.
V3: Hoe lang blijven de resultaten behouden?
De meeste gebruikers behouden 60–80% reductie, maanden tot jaren lang, met maandelijkse onderhoudssessies.
V4: Werkt IPL op alle huidtinten?
Nee — IPL vereist melaninecontrast. Type I tot IV werken met standaardinstellingen; type V is alleen op het laagste energieniveau en na een patchtest bruikbaar; type VI is niet geschikt.
V5: Wat is de goedkoopste manier om te beginnen?
Een budgetapparaat zoals de Nood The Flasher 2.0 (~$150–250) is het instappunt met het laagste risico.
Behoefte aan een projectspecifiek antwoord?
Praat met ons productieteam
Neem contact op met het team om uw markt, volumes, nalevingsvereisten en productrichting te bespreken.
Laatst bijgewerkt
Vond u dit artikel nuttig?
Gerelateerde artikelen